Wielofunkcyjne breloki reklamowe

Breloki reklamowe

Breloki reklamowe

Współczesny marketing bardzo duży nacisk kładzie na produkcję i dystrybucję gadżetów reklamowych, jako przedmiotów przyciągających uwagę klientów. Gadżety charakteryzują się walorami wizualnymi, funkcjonalnością oraz rozmaitością – wybór konkretnego przedmiotu, który ma zostać zamieniony w gadżet reklamowy zawsze należy do zamawiającego / producenta, w zależności od tego, kto konkretnie odpowiada za produkcję i dystrybucję. Najlepsze gadżety są wielofunkcyjne – poza innymi walorami spełniają wiele zadań w życiu codziennym. Jakie gadżety o takich cechach można wymienić?

Najlepszym przykładem mogą być breloki reklamowe. Breloczki – same w sobie – służą rzecz jasna do podtrzymywania oraz spajania pęków kluczy. Wszystkie breloczki, bez względu na producenta oraz przeznaczenie (reklamowe lub standardowe) posiadają tę funkcję, do której są przystosowane dzięki pierścieniowi do mocowania kluczy. Jednakże breloki reklamowe są przedmiotami odznaczającymi się wielofunkcyjnością, tzn. poza tą podstawową funkcją mogą spełniać także inne. Jest tutaj jednak kilka wymogów do spełnienia.

Dla przykładu breloczek na klucze może jednocześnie spełniać funkcję otwieracza do butelek. Musi w tym celu mieć zamontowany specjalny otwieracz, najczęściej w formie uchwytu. Montaż takiego uchwytu nie jest trudny, a daje bardzo dużo. Poza walorami czysto praktycznymi odznacza się także efektowniejszym wyglądem, z daleka przyciągającym wzrok.

Breloki reklamowe mogą także być wykorzystywane jako latarki lub lampki. Mają wówczas zainstalowane światełka lub żaróweczki. W jeszcze innym przypadku breloczek na klucze może mieć domontowany zegarek, który poza godziną podaje także datę oraz temperaturę.

Wszystkie te dodatkowe funkcje wymagają drobnych przeróbek, lub ewentualnie przymocowania dodatkowych elementów. To jest właśnie ów wymóg. Nie jest on jednak trudny do spełnienia, jako że breloczki, w sensie ogólnym, są przedmiotami charakteryzującymi się największą elastycznością pod względem kształtu i formy.

About the Author: admin