Kubki reklamowe promocją Zakopanego

Kubki reklamowe

Kubki reklamowe

Zakopane to zdecydowanie jedna z najbardziej znanych polskich miejscowości turystycznych. Znana jest nie tylko w Polsce, ale także w wielu innych krajach. Co roku doświadcza przyjazdu tysięcy turystów. Nie da się jednak ukryć, że wraz z rosnącym wskaźnikiem wyjazdów zagranicznych polskich turystów, Zakopane traci nieco na znaczeniu. Stąd też wielka konieczność, aby stolica polskich Tatr (mowa o władzach miejskich i osobach utrzymujących się w Zakopanem z turystyki, których przecież nie brakuje) podejmowała działania o charakterze marketingowym, podobnym do działań stosowanych przez większość firm prywatnych w marketingu komercyjnym.

Działania takie to m. in. dystrybucja gadżetów reklamowych – pamiątek  wśród turystów i osób przybywających do miasta w celach biznesowych. Dystrybucja taka jest bardzo opłacalna, bo, jak pokazuje praktyka, pomaga przyciągać nowych turystów, a także sprawiać, aby ci, którzy raz miasto odwiedzą, ochoczo tu wrócili. Wśród pamiątek, o których mowa, wielką popularnością cieszą się kubki reklamowe. Są to przedmioty niezwykłe, ponieważ łączą w sobie atrakcyjny wygląd z praktycznym zastosowaniem. Stąd wielu turystów wybiera kubki reklamowe, aniżeli wiele innych pamiątek, popularnych dawniej.

Kubki reklamowe promujące Zakopane przedstawiają często elementy kojarzące się z miastem i jego otoczeniem, a więc górami. Mogą to być właśnie góry, w tym najbardziej znane szczyty, jak Giewont, Rysy czy Gubałówka, dodatkowo mogą to być górale (jeden z powszechnie rozpoznawalnych symboli Zakopanego), a także ogólne widoki. Popularnością cieszą się również Krupówki. Tak ozdobiony kubek jest często obiektem pożądania ze strony turystów, pragnących mieć pamiątkę po wizycie w Zakopanem.

Kubki takie są do nabycia w bardzo licznych w Zakopanem sklepach z pamiątkami. Jest tu zwykle bardzo duży wybór, który także jest dodatkowo zjawiskiem bardzo korzystnym, ponieważ sprawia, że turyści – klienci tym chętniej przybywają do takich miejsc i zaopatrują się w liczne pamiątki.

About the Author: admin