Drukarki etykiet – które wybrać?

Drukarki etykiet

Drukarki etykiet

Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń, które ułatwiają prace ludziom z różnych branż. Część z obowiązków, które do tej pory wykonywaliśmy sami, przejęły komputery i nowoczesne maszyny. Czy to dobre rozwiązanie? Czas pokaże. Na pewno wielu przedsiębiorców docenia urządzenia, dzięki którym mogą szybko i dokładnie wykonywać swoje obowiązki. W każdym biurze, sklepie lub magazynie przydają się funkcjonalne maszyny. Większość osób związanych z branżą handlową korzysta z urządzeń drukujących, które w krótkim czasie stworzą potrzebne dokumenty, naklejki na produkty lub kody kreskowe.

Drukarki etykiet dla Twojej firmy

Które maszyny drukujące wybrać? Na rynku dostępnych jest wiele modeli, które różnią się ceną, wyglądem oraz ilością posiadanych funkcji. Najlepsze drukarki etykiet to te, które mają wgrane oprogramowanie do samodzielnego projektowania materiałów. Możesz wybrać drukarki etykiet z funkcją wydruku kolorowego lub czarno-białego. Sprawdź dokładnie informacje o danym sprzęcie. Czas wydruku, szerokość papieru, który przyjmuje, a także metodę druku materiałów (na taśmach ciągłych lub pojedyncze egzemplarze).

Drukarki etykiet – cena

Na rynku dostępne są drukarki etykiet z możliwością wydruku materiałów samoprzylepnych. Większość z nich jest bardzo funkcjonalna i umożliwia wydruk naklejek, kodów kreskowych i metek. Możesz też wybrać jakość papieru. Najpopularniejsze naklejki są matowe lub błyszczące. Zazwyczaj etykiety posiadają nadruk w postaci tekstu, kodu oraz grafiki. Zakup nowych maszyn to wydatek od 400 do 1, 5 tys. zł. Dostępne są także modele przenośne, które kosztują od ok. 90 do 900 zł.

Drukarki etykiet dla dzieci i młodzieży

W każdym domu przydadzą się maszyny drukujące naklejki i etykiety na płyty CD, dokumenty, teczki lub pudełka z drobiazgami. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób można uporządkować domowe biuro. Takie ręczne wytłaczarki naklejek kosztują ok. 30 zł. Jest to również dobry pomysł na prezent dla kolekcjonera płyt lub księgowej. Z gadżetu ucieszą się także dzieci, które wykorzystają upominek do zabawy.

About the Author: admin