Czekoladki reklamowe w formie luksusowych pralinek

Czekoladki reklamowe

Czekoladki reklamowe

Reklamowe słodkości to niezwykle rozbudowana grupa produktów, które różnią się od siebie między innymi ceną, kształtem, wielkością oraz smakiem. Jako że są one niedrogie, na ich zakup pozwolić może sobie niemalże każdy przedsiębiorca, bez względu na wielkość zarządzanej przez siebie firmy. Reklamowe słodycze wykorzystywać można na wiele różnych sposobów: częstując nimi osoby odwiedzające siedzibę firmy, umieszczając je na stoisku na targach czy przesyłając kontrahentom z okazji  jubileuszu firmy, Bożego Narodzenia, Walentynek czy Wielkanocy. Jednym z rodzajów tego typu wyrobów są pralinki. W jaki sposób się je przygotowuje? Oto sprawdzony przepis na ten luksusowy przysmak.Aby przygotować takie czekoladki reklamowe, potrzebne będą następujące składniki: 1 tabliczka gorzkiej czekolady o zawartości kakao na poziomie minimum 70 procent, 1 szklanka mleka, 30 gram masła, 1 laska wanilii, 0,5 szklanki cukru pudru, 4 łyżki kakao oraz cukier puder do obtoczenia.

Jak przyrządza się czekoladki reklamowe w formie pralinek? Pierwszy krok to połamanie tabliczki na mniejsze kawałki. Następnie przekrawamy laskę wanilii wzdłuż i wyjmujemy z niej nasiona. Dodajemy do mleka i stawiamy na kuchence. Dodajemy połamaną na kawałki czekoladę i czekamy aż całość nabierze jednolitej konsystencji. Następnie odstawiamy do ostygnięcia na kilkanaście minut. Kolejny etap do dodanie masła, kakao oraz. cukru pudru. Mieszamy i wstawiamy do lodówki na kilka godzin.

Na koniec, formujemy czekoladki reklamowe z uprzednio przygotowanej masy i obtaczamy je w kakao oraz cukrze pudrze. Gotowy przysmak przechowujemy w lodówce. Nadaje się on do spożycia w przeciągu 14 dni od przygotowania. Takie pralinki najlepiej umieścić w osobnym opakowaniu, na którym znajdzie się nazwa i logo przedsiębiorstwa, jego hasło reklamowe oraz adres strony internetowej. Umieścić można tu także ciekawą, przykuwającą wzrok grafikę. Dzięki temu będziemy mogli mieć pewność, że wręczone przez nas słodkości zapadną w pamięci klienta na długi czas.

About the Author: admin